Zpět

Balkán/Slovinsko

28. 09. 2018

Destinace: 

Chorvatsko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina

Délka: 

na týden a 2 dny

Cena: 

10 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 4 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha nebo Kralupy
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Ráda bych projela kus Balkánu, nejlépe Bosnu a Hercegovinu, přes Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko. Každý den spaní na jiném místě, převážně na divoko, popř. kemp či hostel.
Nejsem vlastnik automobilu, ale nejpíše bych si mohla půjčit. Samozřejmě, pokud bys měl/a své uvítám to víc ;)
Také je varianta jet pouze do Slovinska a procestovat Slovinsko.
Miluji hory a krajinu, takže potřebuji k životu i nějake lehčí túry, ale nakonec si každý můžeme den naplánovat dle sebe a zase se sejit až při odjezdu z onoho místa ;)
Cestuji co nejvíce lowcost, takže se můžeme domluvit i na společném vaření ;)
Jsem pozitivní člověk a bohužel mám nízkou toleranci k věčně ukňouraným osobám, proto prosím buď co nejvíce v pohodě osoba se smyslem pro humor :) :D
Ráda se předem sejdu někde na kafe a lépe Tě poznám ;)

Organizátor

Anet Rychecká

Cestuji zatím jen po Evropě, ale v blízké době se chystám i za hranice našeho kontinentu :) Cestuji nejvíce letecky/autem, ale nebráním se stopu či jiným dopravním prostředkům ;). Ráda jezdím co nejvíce lowcost, především co se stravování týče. Nevadí mi spát na divoko či v kempech, stejně jako v hostelech či levnějších hotelech ;). Ale na to usínání pod hvězdami prostě nic nemá :). Jsem dobrodružná a optimistická povaha - parťák do každé nepohody, který Ti na každé nepředpokládané situaci vyjmenuje alespoň 3 pozitiva :D Hodně a ráda se směju, i když třeba jen blbostem a přicházím občas na ztřeštěné nápady :D Miluji přírodu a ráda chodím, proto lehčí treky v horách určitě zvládnu (a když ne, vždycky se zase můžu skutálet dolů ;D ). Ráda bych procestovala Skandinávii, Island, Kanadu, západní pobřeží USA a východní státy Evropy. Určitě mě neváhejte oslovit s nabídkou nějakého společného cestování, budu jedině ráda ;)

Kolik nás to bude stát

Celkový vylet
10 000 Kč

Celkem
10 000 Kč

Cena je čistě orientační

Itinerář

Konkrétní plán cesty je na domluvě ;)